Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

 

Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach OGŁASZA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2024/2025. 

 

Jesteśmy szkołą podstawową i muzyczną I stopnia, rozwijamy pasje, zainteresowania i uzdolnienia artystyczne uczniów. Realizujmy zarówno program szkoły podstawowej jak i muzycznej I stopnia. 

Dla każdego rodzica ważne jest, by jego dziecko było docenione i szczęśliwe. Nasza szkoła zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i indywidualizację, kameralne klasy, dwa języki obce; język angielski i język niemiecki już od I klasy, naukę na  instrumentach (do wyboru: fortepian, skrzypce, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, perkusja, akordeon, harfa) oraz możliwość korzystania z zajęć dodatkowych takich jak śpiew rozrywkowy, taniec, teatr, kreatywne zajęcia plastyczne, ciekawe zajęcia świetlicowe, basen. 

Czesne już od 350 zł. 

Przyjmujemy zapisy do klasy pierwszej i klas wyższych. Pierwszym etapem rekrutacji jest złożenie przez rodziców lub opiekunów kandydata karty zgłoszeniowej.

Wypełnioną i  podpisaną należy zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na adres internetowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły. Na wasze zgłoszenia czekamy do 24 maja 2024 roku. 

Wszelkich informacji udziela dyrektor SNOSM I st. w Słubicach – Agnieszka Zwierzchaczewska,  tel.: 793 514 600, sekretariat tel. : 739 153 984

DOKUMENTY:

Warunki i tryb przyjmowania uczniów

Zakres badań rekrutacyjnych

Karta zgłoszenia ucznia

Podanie

Zaświadczenie lekarskie