💛🥰 Od kilku lat uczniowie klas 1-3 aktywnie wspierają Hospicjum Domowe Św.Wincentego a'Paulo w Słubicach poprzez różne działania. Sadzenie cebulek żonkili jesienią i rozdawanie pięknych kwiatów mieszkańcom miasta Słubice to już nasza szkolna tradycja 🌼 💛
👉🏼 Takie akcje niosą ze sobą wartości empatii, solidarności oraz troski o innych. Uczniowie uczą się współczucia i odpowiedzialności za swoją społeczność, rozwijając w sobie gotowość do pomocy potrzebującym.
Warto sięgnąć po możliwość pomagania i dzielenia się pozytywną energią z innymi! ❣️Każdy gest dobroci, nawet najmniejszy, może mieć ogromne znaczenie dla kogoś w potrzebie.
D.G