Dziś uczniowie z klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w magicznym spektaklu pod tytułem "Nasz Szrek - Baśń o tolerancji". To niezwykłe przedstawienie przeniosło naszych młodych widzów w świat pełen wartości, którymi warto się kierować każdego dnia.
W trakcie spektaklu poruszane były tematy, które są niezwykle istotne w naszym życiu: tolerancja, przyjaźń, prawdziwe ja, akceptacja siebie oraz piękno wewnętrzne, które jest wieczne i nigdy nie przemija. ☺️
Dzięki tej wizycie teatralnej, nasi uczniowie zdobyli nowe spojrzenie na świat, zrozumieli, jak ważne jest szanowanie innych, budowanie prawdziwych przyjaźni oraz akceptacja siebie takimi, jakimi są.
Dziękujemy Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza za niezapomniane doświadczenie💓
D.G🫶🏼