Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A
👉Cóż to był za dzień! 🎅🎄
To już chyba tradycja zapisana w kalendarzu naszej szkoły. Co roku tuż przed świetami uczniowie naszej szkoły spotykają się wraz z rodzicami na warsztatach plenerowych w Dolina Uradu - Domek na drzewie. To twórczy i wyjątkowy czas. Zawsze jest dużo śmiechu i radości, jest czas na rozmowy, zabawę i oczywiście na zrobienie świątecznego stroika. Rozgrzewa nas ognisko, ciepła herbatka i gorące serca. Kiełbaska znad ogniska smakuje wyjątkowo, ale nie zabrakło również słodkich przekąsek i deserków. Wśród przybyłych uczestników gospodarze Doliny Uradu rozlosowali dwie kreatywne gry planszowe "Biegiem do domku na drzewie". To był wspaniały czas -zajrzyjcie na naszą fotorelacje.🥰🎅🎄

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!