Dziś w naszej szkole odbyło się niezwykle spotkanie! 😍 Gościem specjalnym była Karolina Olchowska, autorka książki "Obrażam się na babcię/Granny Makes Me Grumpy". 📖✨
Spotkanie było nie tylko okazją do poznania autorki, ale także do rozmowy o emocjach, dzieciństwie, dojrzałości i zrozumieniu. Autorka podzieliła się swoimi doświadczeniami i pokazała nam, jak ważne jest rozumienie i akceptacja naszych własnych uczuć.
Książka "Obrażam się na babcię/Granny Makes Me Grumpy" porusza temat trudnych emocji, z którymi często borykają się dzieci. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć, dlaczego czasami czujemy się zranieni, złośliwi lub po prostu smutni.
👉🏻Zwieńczeniem spotkania były warsztaty plastyczne, w których uczniowie wykonali portrety osób, które są w ich życiu kimś wyjątkowym 🥰
To spotkanie było dla nas niezwykle inspirujące i pouczające. Dziękujemy bardzo ! ❤️
D.G