Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A
Kolejne muzyczne wydarzenie z udziałem naszych uczniów🎼😍
11 września uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Konzerthalle Carl Philipp Emanuel Bach ,aby wysłuchać koncertu przygotowanego specjalnie dla polskich uczniów szkół podstawowych z gminy Słubice. Brandenburska Orkiestra Państwowa we Frankfurcie nad Odrą przedstawiła zagadki ukryte przez znanego brytyjskiego kompozytora Edwarda Elgara. Dzięki temu wydarzeniu muzycznemu nasze dzieci miały okazję poznać bliżej postać twórcy słynnej wariacji na temat własny „Enigma” op.36. Poznali również przyjaciół, którzy byli inspiracją do skomponowania wariacji. Dziękujemy za piękny koncert i wspaniałą muzyczną przygodę. To był naprawdę dzień pełen muzycznych wrażeń.🎼🎺🎻🥁🪈
 

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!