W lutym było u nas serdecznie, smacznie i karnawałowo. W dniu 14 lutego samorząd uczniowski zorganizował szkolną pocztę walentynkową z przebojem "Kto za tobą w szkole ganiał " w tle.

W Tłusty Czwartek  było nam bardzo słodko dzięki wielkiej ilości pączków, zorganizowanych przez mamy z Rady Rodziców. Pola i Laura z kl. VI przeprowadziły ankietę na temat karnawałowych smakołyków. Wynika z niej, że pączki cieszą się większą popularnością niż faworki, a spośród uczniów szkoły szczególnie IV klasa nie liczyła kalorii i zjadła ich najwięcej - powyżej 6 na głowę!

Karnawał zakończyliśmy we wtorek ostatkami na polską i anglosaską nutę. Najpierw nawiązując do tradycji "Pancake Day" uczniowie rywalizowali w wyścigu z naleśnikami pancakes, przygotowanymi przez uczniów IV klasy podczas warsztatów kulinarnych w j. angielskim. W nagrodę można było zjeść te, które nie spadły na ziemię. Po południu podczas zajęć świetlicowych odbyła się ostatnia w tym karnawale dyskoteka – chętnych do tańca nie brakowało (JB-K).

Tutaj obejrzyj galerię zdjęć z wyścigów z pancakes.