20 stycznia zaprosiliśmy do szkoły Babcie i Dziadków naszych uczniów. Chcieliśmy podziękować wierszem, piosenką i tańcem za to, że oprócz Rodziców, mamy Ich. Za to, że możemy na naszych Dziadków liczyć, że mają dla nas czas, lepią pierogi, uczą pogody ducha. Emocji i wzruszeń nie zabrakło w tym dniu.

Każdy napisał wiersz dla swoich Dziadków, wykonał plakat rysując flamastrem swoją Babcię/Dziadka, odświętnie ubrani rapowaliśmy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy cha-chę, a spotkanie zakończył uroczysty polonez prowadzony przez p. Dyrektor (BC).

"Dziś wasze święto Babciu i Dziadku
życzę Wam zdrowia, niskich podatków
życia by zmartwień, dużo uśmiechu,
pogody ducha, jak najmniej stresu,
czasu w kurortach, wycieczek w góry
i podwyższonej emerytury"
Hania M.

TUTAJ można obejrzeć zdjęcia z uroczystości a TUTAJ krótki film.