Piękna tradycja i super spotkanie na łonie natury. Kolejne świąteczne warsztaty w Dolinie Uradu, powoli stają się tradycją.

Uczniowie Naszej szkoły wraz z rodzicami tworzyli wspólnie świąteczne stroiki. Atmosfera była wspaniała, pomimo kapryśnej pogody i trwającej pandemii. Wszyscy cieszyli się na wspólne spotkanie i wspaniałą inicjatywę. Kolejny raz część stroików trafi do pacjentów Słubickiego i Frankfurckiego szpitala. Bardzo dziękuję wszystkim za pięknie spędzony czas i ogromne serce jakie dajecie dla potrzebujących.  Podziękowania również dla Państwa Kusz, za możliwość zorganizowania kolejnego spotkania w pięknych przestrzeniach Doliny Uradu - Domek na drzewie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. (AZ)