Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach OGŁASZA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022.

Jesteśmy szkołą podstawową i artystyczną, rozwijamy pasje, zainteresowania i uzdolnienia artystyczne uczniów. Realizujmy zarówno program szkoły podstawowej jak i muzycznej I stopnia.

Dla każdego rodzica ważne jest, by jego dziecko było docenione i szczęśliwe. Nasza szkoła zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i indywidualizację, kameralne klasy, dwa języki obce; język angielski i język niemiecki już od I klasy, naukę na  instrumentach (do wyboru: fortepian, skrzypce, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, perkusja, akordeon) oraz możliwość korzystania z zajęć dodatkowych takich jak śpiew rozrywkowy, taniec, teatr, kreatywne zajęcia plastyczne, ciekawe zajęcia świetlicowe, basen.

Czesne już od 350 zł.

Przyjmujemy zapisy do klasy pierwszej i klas wyższych. Pierwszym etapem rekrutacji jest złożenie przez rodziców lub opiekunów kandydata karty zgłoszenia, którą należy pobrać TUTAJ, wypełnić, podpisać a następnie zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na adres internetowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Dyrektora szkoły. Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia 2021 roku.

Wszelkich informacji udziela dyrektor SNOSM I st. w Słubicach – Agnieszka Zwierzchaczewska