Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym pt. "Anioł Bożonarodzeniowy" zorganizowanym w ramach Jubileuszowego "Festiwalu Aniołów" w Górzycy.

Jakub Duszyński z klasy III zajął  II miejsce, natomiast Oliwier Mieczkowski (także z klasy III) otrzymał wyróżnienie. Chłopcy po odebraniu nagród bawili się z innymi uczestnikami w bajkowej scenerii z Clown Cirkus Show "Rupherta i Rico". W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: deszcz confetti i baniek mydlanych, malowanie włosów, słodycze i ciepłą herbatkę w "Cafe Aniolek".

Gratulujemy wygranych i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w następnych konkursach.

Dziękujemy Mamie Oliwiera za uwiecznienie tych radosnych chwil na zdjęciach, które można obejrzeć TUTAJ  (BP).