Szanowni Państwo! Z radością pragniemy poinformować uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich, którzy z zainteresowaniem i sympatią obserwują działalność Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Słubicach, że po kilku tygodniach niepewności szczęśliwie udało się wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z przysługującą nam dotacją z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Po przedstawieniu przez nas niezbędnych dokumentów oraz wyjaśnień odnośnie zaistniałego nieporozumienia, Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie podjęło decyzję o przelaniu zaległej kwoty dotacji oraz zapewniło finansowanie szkoły w przyszłości.

Prosimy Wszystkich Państwa związanych ze środowiskiem Naszej Szkoły o dalszą życzliwość, wsparcie i zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Szanownych rodziców oraz uczniów zainteresowanych podjęciem lub kontynuacją nauki w Naszej Szkole zapraszamy do kontaktu i wizyt. Postaramy się sprawić, aby SNOSM nadal była niezwykle atrakcyjnym miejscem edukacji ogólnokształcącej i artystycznej.

Przypominamy jednocześnie, że już po raz siódmy rozpoczynamy okres rekrutacji dzieci do   kolejnej klasy pierwszej, jak również informujemy o możliwości dołączenia uczniów do klas wyższych.
Zarząd Słubickiego Towarzystwa Muzycznego.