Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

W minioną sobotę w Galerii Prima w Słubicach odbywały się targi zajęć pozalekcyjnych pt. „Dzieci z pasją”.

Tytuł jakże adekwatny do naszej szkoły. Do udziału zgłosiła się również Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach. Uczniowie i nauczyciele prezentowali ofertę naszej szkoły dotyczącą zarówno wykształcenia ogólnego, muzycznego, jak i zajęć dodatkowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się koncert muzyczny w wykonaniu naszych uczniów. Uwagę przechodniów przyciągały dźwięki płynące z naszego stoiska. Wszystkim zainteresowanym rozdawano materiały informacyjno-reklamowe naszej szkoły. Dodatkowo nasze stoisko oferowało słodkości i owoce przygotowane przez Rodziców. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie (AS).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu (TUTAJ) oraz filmu zarejestrowanego przez Tatę Damiana (TUTAJ).

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!