Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

17 września 2017 roku w Filharmonii we Frankfurcie nad Odrą odbyły się "Dni Otwarte".

Nasza szkoła wspólnie z Państwową Szkołą Muzyczną  już po raz kolejny została zaproszona do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i zaprezentowania krótkich występów uczniów.

Uczniowie naszej szkoły – Damian Penkala i Hanna Mencel zagrali solo na saksofonie i skrzypcach a uczniowie szkoły państwowej na flecie, saksofonie, akordeonie i gitarze. Uczniom akompaniowała pani Monika Pończocha. Mogliśmy również wysłuchać Ronda z Koncertu Fortepianowego D-dur Józefa Haydna  z Brandenburską Orkiestrą Państwową w wykonaniu ucznia szkoły państwowej - Ignacego Żywalewskiego z klasy pani Swietłany Doniec-Łysenko pod batutą Howarda Griffiths.

Filharmonia przygotowała wiele atrakcji dla najmłodszych oraz występy zespołów działających przy niej.

TUTAJ można obejrzeć zdjęcia z występów uczniów.

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!