We wtorek 20 czerwca, trzy dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, odbył się nasz ostatni tegoroczny koncert.

Było to muzyczne pożegnanie ze szkołą na czas wakacji i równie muzyczne powitanie lata. Pięknie zabrzmiały starsze i nowsze letnie piosenki, można było również usłyszeć utwory instrumentalne wykonane przez uczniów klas fortepianu, skrzypiec i fletu. Zakończyliśmy nasze letnie granie i śpiewanie w plażowym nastroju - przebojem Mungo Jerry`ego "In the summertime", a potem nastało prawdziwie przedwakacyjne szaleństwo – brawurowy finał w wykonaniu klasy perkusji pod kierownictwem pana Kamila Karmelity i przy jego osobistym udziale. Perkusistom pomagała cała szkoła, było głośno, radośnie i po prostu pięknie! Co oznacza, że rozpoczęte właśnie lato i wakacje też powinny być udane… (JBK).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu TUTAJ, krótkiego filmiku z występu perkusistów TUTAJ oraz materiału telewizji HTS TUTAJ.