7 czerwca 2017 r, nasi uczniowie uczestniczyli w Integracyjnym Dniu Sztuki, który odbył się w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Słubicach.

W zabawie uczestniczyły trzyosobowe zespoły z opiekunem. Każdy uczestnik z zespołu przebrał się za postać z bajki, baśni lub innej lektury szkolnej. Pozostali widzowie mieli za zadanie odgadnąć tytuł bajki, z której pochodzi przebranie. Nasi uczniowie przeistoczyli się za postaci: Tomka Sawyera ( Jonatan Jabłoński), Harrego Pottera (Kamil Mirończuk) i cesarza chińskiego (Kuba Mizerski). Najwięcej trudności sprawiało dzieciom odgadnięcie postaci Tomka - dopiero malowanie płotu naprowadziło widzów na rozwiązanie zagadki. Wszystkim bardzo podobał  się strój cesarza chińskiego, czyli przebranie Kuby, a mroczna postać Harrego z ognistą błyskawicą na czole nie była trudna do odgadnięcia. Obejrzeliśmy też bajkę pt.,,Królewna Śnieżka" wystawioną przez Szkolne Koło Teatralne. Bawiliśmy się doskonale a aktywnie spędzony Integracyjny Dzień Sztuki był najlepszą lekcją żywą poświęconą teatrowi! (ML)

TUTAJ kilka zdjęć z przedstawienia.