Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Właśnie otrzymaliśmy wyniki dwóch ważnych, ogólnopolskich konkursów, w których brali udział nasi uczniowie.

Konkurs „Eko-Planeta”

W tym roku szkolnym wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w XIV Ogólnopolskim konkursie Ekologicznym Eko-Planeta.Uczniowie brali udział w teście konkursowym z zakresu przyrody.

W kategorii ADEPT bardzo dobry wynik i najlepszy wynik w szkole zdobył Jonatan Jabłoński , dyplomy uznania otrzymali Bartosz Bońkowski oraz Laura Prończuk. Wyróżnieni w konkursie zostali Kamil Mirończuk, Pola Kolanowska, Damian Penkala, Filip Pianowski, Wojciech Fila.

W kategorii MALUCH bardzo dobry wynik i najlepszy wynik w szkole zdobył Tymoteusz Piotrowski, dyplomy uznania otrzymali Michał Timofiejczyk, Jakub Duszyński, Oliwier Mieczkowski. Wyróżnieni w konkursie zostali Liwia Dembińska, Lena Tańczak, Laura Lunk, Beniamin Mieczkowski, Antoni Natkański, Wiktoria Wiłkojć, Natalia Majewska i Julia Dudziński.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy !

Konkurs „ŚWIETLIK”

W X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczym ŚWIETLIK nasi uczniowie zdobyli wysokie nagrody.

Konkurs miał bardzo nowatorską formułę, polegał na przeprowadzeniu doświadczeń i uświadamiał, że wszystko, co dzieje się w naturze, ale też w domu, szkole, w środowisku najbliższym każdemu dziecku, da się wyjaśnić w sposób naukowy. Ponadto, doświadczenia przeprowadzane w warunkach domowych pozwoliły zainteresowanym na ciekawe, kreatywne spędzenie czasu w gronie rodziny. Uczyły dyscypliny, cierpliwości i odpowiedzialności. Uczniowie rozwiązywali test nastawiony na pokazanie dzieciom, że oprócz wiedzy teoretycznej, niezwykle istotna jest umiejętność logicznego rozumowania, przeprowadzania wywodów, które są charakterystyczne dla świata nauki.

Krajowymi laureatami konkursu zostali:

  1. Tymoteusz Piotrowski -nagroda główna
  2. Beata Matkowska -nagroda
  3. Julia Mirończuk –wyróżnienie
  4. Beniamin Mieczkowski -wyróżnienie
  5. Julia Dudziński –wyróżnienie
  6. Hanna Mencel –wyróznienie
  7. Lena Tańczak –wyróżnienie
  8. Rafał Kodzis –wyróznienie
  9. Oliwier Mieczkowski –wyróżnienie
  10. Wiktoria Wiłkojć –wyróżnienie  

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe (zostaną one przesłane do szkoły do 21 czerwca 2017 r.) Wszyscy otrzymają dyplomy udziału w konkursie. Nasza szkoła została dodatkowo nagrodzona za wysoki procentowy udział uczniów w konkursie. Zostaną u nas w czerwcu przeprowadzone Warsztaty Nauk Przyrodniczych pt. „Wszędobylskie elektrony, czyli ostrożnie z prądem”.

Wyniki pozostałych uczestników konkursu dostępne są TUTAJ.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników w tym konkursie !

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!