Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Kwiecień już za nami, a maj równie pracowity dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Wiosna w pełni.To też czas, w którym rodzice podejmują ważne decyzje dotyczące kształcenia swoich dzieci. Wyszliśmy Im naprzeciw i otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły. Dnia 25 kwietnia i 18 maja odbyły się  ,, Dni Otwarte". Za pierwszym razem uczniowie klas II, III i VI zaprezentowali naszym miłym gościom scenkę muzyczną pt.,,Wiosna, ach to ty" oraz swoje umiejętności gry na różnych instrumentach: akordeonie, flecie, fortepianie, perkusji, skrzypcach, saksofonie. Podczas drugiego ,,Dnia Otwartego" uczniowie przedstawili bajkę muzyczną pt. ,,Urodziny Króla", której głównymi bohaterami byli Król i ... fortepian. Wystąpili w niej uczniowie klas fortepianu. Było śpiewająco, kolorowo, słodko i pysznie, bo Rodzice naszych uczniów przygotowali kącik słodkich i owocowych niespodzianek. (BP).

Tutaj znajduje się fotorelacja a TUTAJ materiał telewizji HTS.

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!